Lycée Connecté dla Android

• Status bezpieczeństwa

Recenzja Softonic

Lycée Connecté: Aplikacja mobilna dla poprawionej komunikacji

Lycée Connecté to mobilna aplikacja ułatwiająca komunikację między wszystkimi użytkownikami szkół średnich w regionie Nowa Akwitania. Ta wersja jest lżejsza od wersji internetowej, ale oferuje powiadomienia w czasie rzeczywistym, wiadomości i nowe publikacje. Pozwala również na odpowiadanie na e-maile tak, jakbyś korzystał z pełnej wersji internetowej. Aplikacja umożliwia łatwy dostęp do planów lekcji, zadań domowych i ocen, a także do zasobów cyfrowych i podręczników dostępnych w centrum multimedialnym. Możesz łatwo zrobić zdjęcie i przesłać je do przestrzeni dokumentów, tworzyć lub komentować blogi i wiele więcej. Jeśli napotkasz jakiekolwiek trudności, możesz utworzyć zgłoszenie wsparcia w module pomocy w wersji internetowej Lycée Connecté lub skontaktować się z nami. Te same dane logowania działają zarówno w aplikacji mobilnej, jak i w wersji internetowej. Ogólnie rzecz biorąc, Lycée Connecté to przydatne narzędzie dla uczniów, nauczycieli i rodziców.

Program jest dostępny w innych językach

Lycée Connecté dla Android

• Darmowa

• Po Polski
  • V 1.13.4

(0)
  • Status bezpieczeństwa

Opinie użytkowników o Lycée Connecté

Czy próbowałeś Lycée Connecté? Bądź pierwszy zostawić swoją opinię!

Przeglądaj aplikacje

Reklama

Przepisy dotyczące korzystania z tego oprogramowania różnią się w zależności od kraju. Nie zachęcamy do korzystania z tego programu ani nie akceptujemy go, jeśli narusza on prawo.